Apartamento Horizonte Azul Vista Serra
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Σπα lounge | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικό κλαμπ Παιδική πισίνα |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
ΠΛατεία Girassois απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra Πάλμας και ο σταθμός λεωφορείων Sejuv είναι σε απόσταση περίπου 900 μέτρων.
Το Ανάκτορο Araguaia απέχει 18 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα θα βρείτε ψυγείο και φούρνο. Κατά τη διάρκεια της διαμονής στο διαμέρισμα, οι επισκέπτες μπορούν επίσης να κάνουν μαθήματα fitness.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Relogio do Sol1,3 χλμ.
- η Πλατεία Praca dos Girassois1,2 χλμ.
- Centro Geodesico do Brasil1,2 χλμ.
- Teatro de Bolso Do Memorial Coluna Prestes1,1 χλμ.
- Universidade Federal do Tocantins1,9 χλμ.
- Park of Indigenous People1,9 χλμ.
- Free Shopping1,9 χλμ.
- Εμπορικό ΚέΝτρο Palmas1,3 χλμ.
- Brasao do Estado do Tocantins1,2 χλμ.
- Feira Coberta 307 Norte1,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Brigadeiro Lysias Rodrigues22 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αυτόματοι πωλητές
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Σπα lounge
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
- Παιδικό κλαμπ
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra αποτελεί 101$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra;
Το το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Horizonte Azul Vista Serra.